INFO

VYZVEDNUTÍ STARTOVNÍHO ČÍSLA

Pokud se chcete vyhnout frontám, vyzvedněte si Vaše startovní číslo v Infocentru (v Kočárovně!) ve čtvrtek a pátek před závodem (11. a 12. května) od 9:00 do 17:00.
Startovní číslo si můžete vyzvednout také v den konání závodu 13. května od 10:00 do 14:00 přímo Kočárovně. Prosíme, nechte si časovou rezervu, pozdější výdej startovních čísel nebude z organizačních důvodů možný.
Startovní číslo bude vydáno na základě občanského průkazu (případně kopie OP), ve kterém se bude shodovat jméno, příjmení a rok narození.
Běžci do 18 let musí donést souhlas zákonného zástupce!

TÝMOVÁ SOUTĚŽ

Pro sportovní kluby, instituce nebo třeba party kamarádů existuje možnost sdružit se do týmu. Každý týmový závodník poté běží jak sám za sebe v soutěži jednotlivců, tak za svůj tým, který reprezentuje. Výsledek týmu je součtem časů tří nejrychlejších závodníků. Proto jsou pro sestavení týmu potřeba minimálně 3 běžci.
Nejrychlejší tým pro 1/4maraton i 5km trať odměníme tradičně soudkem plzeňského Pilsner Urquell.

REGISTRACE NA MÍSTĚ

Nenechávej registraci na poslední možnou chvilku. Na každém ročníku zbývalo vždy pár míst. Registrace je možná v den závodu od 9:30 do 14:00.

OBČERSTVENÍ PRO BĚŽCE I NEBĚŽCE

Běžci mají v rámci startovného zajištěnou vodu na občerstvovací stanici (4. km) a v cíli, kde bude k dispozici také kus sladkého ovoce. Ostatní občerstvení bude k dispozici přímo v areálu.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Dopoledne je vyhrazeno menším běžcům, pro které bude zároveň připraven i skákací hrad. Občerstvení zajištěno po celou dobu akce přímo na místě. Po ukončení závodu bude následovat tombola, vyhlášení vítězů a koncerty na pódiu.

DĚTSKÝ BĚH

Stejně jako v minulých letech jsou připraveny závody pro nejmenší. Start v zámecké zahradě v dopoledních hodinách.
Registrace na dětský běh budou k dispozici od 24. dubna do 8. května na stránkách Brandýského Matýska.

SEČTENO A PODTRŽENO

Dostavte se s dostatečným předstihem do zámecké zahrady, v kondici, s dobrou náladou a dostatkem fanoušků.