VIRTUÁLNÍ BĚH – INFO

Letošní rok běžeckým závodům nepřeje, tudíž Městský běh tak jak ho známe, nebude :o(

Aby nám však nebylo smutno, rozdáme si to alespoň virtuálně! Na 16. května 16:00 jsme pro vás připravili trať, kterou si můžete proběhnout individuálně po celý měsíc, až do 16. června 16:00 a porovnat se s ostatními.

Zejména jde ale o to, abychom do příštího ročníku a třeba na podzimní závody nezakrněli a udrželi se ve formě. Jsme totiž bytostně přesvědčeni, že právě radost z pohybu a pravidelný sport je nejlepším lékem na viry všeho druhu.

Dalším skvělým lékem je dobrá nálada. Můžeme běžet s parťákem nebo třeba celá rodina. S dítětem na kole, se psem, poníkem nebo třeba miniprasátkem, jak je libo. Nezapomeňte však něco zajímavého vyfotit, nechť naladíte i ostatní :o)

Cílem je, aby naše komunita kolem Městského běhu uběhla za ten měsíc společně 11 949,9 km, což je vzdálenost pěšky do čínského Wu-chanu. Tam pomyslně vrátíme virus a vzkážeme, ať už si ho tam nechají!

Virtuální Městský běh je samozřejmě zdarma, ale pokud pošlete symbolické startovné (50 – 200 Kč) na náš transparentní účet 123-1667990297/0100, uděláme za vybrané peníze radost těm, které nouzový stav zasáhl nejvíce – našim seniorům.

Zajímá vás jak na to? Více zde >>